Zobrazuji všech 6 výsledků

Traktor Solis 35

Cenu připravujeme
Solis 35 kombinuje všechny klíčové vlastnosti, které očekáváte od dokonalého traktoru. Ať už jste začátečník v zemědělství nebo zkušený farmář, tento traktor bude vaším spolehlivým pomocníkem na poli. Nečekejte a objevte kouzlo Solis 35 ještě dnes - blíží se premiéra!

Traktor Solis 48

Cenu připravujeme
Novinka! Stále připravujeme přesnější informace. Solis 48 kombinuje všechny klíčové vlastnosti, které očekáváte od dokonalého traktoru. Ať už jste začátečník v zemědělství nebo zkušený farmář, tento traktor bude vaším spolehlivým pomocníkem na poli. Blíží se premiéra!

Traktor Solis 50

Cena od 552 000  bez DPH
Traktor Solis S 50 Stage V přináší kombinaci neuvěřitelného výkonu a komfortu pro vaši farmu. Navržen s ohledem na různé klimatické podmínky, tento traktor nabízí vysokou zvedací kapacitu až 2500 kg a působivý reverzní kroutící moment. Díky prostorné kabině a funkcím, které zvyšují produktivitu, je Solis S 50 ideálním společníkem pro efektivní zemědělské práce.

Traktor Solis 60

Cena od 599 000  bez DPH
Odkryjte sílu a eleganci traktoru Solis S60, vybaveného vrcholným 3-válcovým motorem. S 12F + 12R synchronním převodem a pokročilým hydraulickým systémem představuje tento traktor nový standard v oboru. A to není vše! Díky snadno připojitelnému rozšíření (nástavci) na přední část se vaše podnikání dostane na zcela novou úroveň. S Solis S60 získáte dokonalé spojení výkonu a flexibility!

Traktor Solis 75

Cena od 709 000  bez DPH
Představujeme vám Solis S75 - stejně robustní a při tom ekonomičtější jako Solis S 90. Aktuálně čekáme na první kusy.

Traktor Solis 90

Cena od 789 000  bez DPH
Představujeme vám Solis S90 - traktor, který ztělesňuje ultimátní sílu a výkon. S čtyřválcovým motorem Stage V a vysokým kroutícím momentem je tento traktor doslova poháněný inovacemi pro excelentní výsledky v terénu. TOP traktor pro každou situaci.