Informace ohledně nákupu traktoru SOLIS

DŮVODY PROČ SPOLUPRACOVAT S OFICIÁLNÍM DISTRIBUTOREM NEBO DEALERY

Rizika šedého dovozu (neautorizovaný prodejce)

S rychlým vzestupem popularity traktorů značky Solis na českém a slovenském trhu se objevuje čím dál víc nabídek šedého dovozu. Vzhledem k množícím se případům dovozu strojů s prošlou zárukou, nesplaceným leasingem, zcizeným strojům nabízíme ZDARMA všem zájemcům o Solis ověření původu a historie stroje, pokud nám před koupí zašlete VIN stroje. Jak se ovšem vyvarovat nákupu z neověřených zdrojů a proč byste měli dávat přednost oficiálnímu distributorovi či autorizovaným dealerům? Níže uvádíme několik důležitých bodů:

Chci jasný původ traktoru

U oficiálního distributora  nebo autorizovaného dealera máte jistotu původu traktoru. Šedý dovoz může přinášet nejasnosti ohledně původu, což může mít dopad na kvalitu a bezpečnost stroje.

Bezproblémové registrování a provoz

Nákupem traktoru z oficiální distribuční sítě se můžete vyhnout komplikacím při registraci a při dalším provozování traktoru.

Chci záruku bez starostí

Pouze traktory zakoupené od nás nebo našich autorizovaných dealerství vám poskytnou plnou záruku na produkt. Traktory z šedého dovozu se mohou zdát lákavější díky nízké ceně, ale jakákoliv potíž či defekt může znamenat vysoké náklady na opravu bez možnosti uplatnění záruky.

Certifikované a homologované originální příslušenství

V případě potřeby můžete využít naše servisní střediska a získat originální náhradní díly pro vaši mašinu. Traktory z šedého dovozu často nemají zajištěný servis a získání náhradních dílů může být problematické.

Informujte se

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ PIŠTE