Zobrazuji všech 13 výsledků

Traktor Solis 16

Cena od 159 900  bez DPH
Představujeme vám traktor Solis 16 - dokonalého pomocníka pro všechny vaše zahrádkářské a mikro zemědělské projekty. Traktory Solis 16, synonymum pro všestrannost a dostatečný výkon, je designován tak, aby vám poskytl absolutní kontrolu nad vaším zeleným rájem.

Traktor Solis 20

Cena od 199 900  bez DPH
Subtilní a kompaktní, tichý a šetrný k životnímu prostředí - takový je SOLIS S 20, na který se můžete spolehnout v každém poli. Tento špičkový kompaktní traktor překonává všechna očekávání, aby poskytl vynikající výkon. Výjimečná nosnost 600 kg je nejlepší ve své třídě traktorů vhodných pro malé farmáře a zemědělce.

Traktor Solis 22

Solis S 22 se stane vaším nejlepším partnerem v každém ročním období a na každém poli. Tento inovativní traktor zvyšuje produktivitu a stane se nezbytným pomocníkem nejen pro vaše koníčky v zemědělství, ale i pro všechny vaše farmářské  a zahradnické potřeby.

Traktor Solis 26 6+2

Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 6+2 - nejlepším a nejprodávanějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlepší kompaktní traktor vybavený hydraulickým řízením, což značně snižuje fyzickou námahu operátora při práci.

Traktor Solis 26 9+9

aktuální cena na dotaz
Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 9+9 - nejlepším a nejspolehlivějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlevnější traktor s převodovkou 9 vpřed a 9 vzad na trhu. Tato varianta je připravena sloužit na věky.

Traktor Solis 26 HST

aktuální cena na dotaz
Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 HST - nejlepším a nejprodávanějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlepší kompaktní traktor vybavený hydraulickým řízením, což značně snižuje fyzickou námahu operátora při práci.

Traktor Solis 26-E HST

Cenu připravujeme
Vaše farma nebo ekologické hospodaření se s tímto revolučním elektrickým malotraktorem rázem posune do třetího tisíciletí. Solis S 26-E HST vám dá náskok před konkurencí! Začněte farmařit s důrazem na ekonomii i ekologii provozu zároveň. Horká novinka, očekáváme 2024.

Traktor Solis 35

Cenu připravujeme
Solis 35 kombinuje všechny klíčové vlastnosti, které očekáváte od dokonalého traktoru. Ať už jste začátečník v zemědělství nebo zkušený farmář, tento traktor bude vaším spolehlivým pomocníkem na poli. Nečekejte a objevte kouzlo Solis 35 ještě dnes - blíží se premiéra!

Traktor Solis 48

Cenu připravujeme
Novinka! Stále připravujeme přesnější informace. Solis 48 kombinuje všechny klíčové vlastnosti, které očekáváte od dokonalého traktoru. Ať už jste začátečník v zemědělství nebo zkušený farmář, tento traktor bude vaším spolehlivým pomocníkem na poli. Blíží se premiéra!

Traktor Solis 50

Cena od 552 000  bez DPH
Traktor Solis S 50 Stage V přináší kombinaci neuvěřitelného výkonu a komfortu pro vaši farmu. Navržen s ohledem na různé klimatické podmínky, tento traktor nabízí vysokou zvedací kapacitu až 2500 kg a působivý reverzní kroutící moment. Díky prostorné kabině a funkcím, které zvyšují produktivitu, je Solis S 50 ideálním společníkem pro efektivní zemědělské práce.

Traktor Solis 60

Cena od 599 000  bez DPH
Odkryjte sílu a eleganci traktoru Solis S60, vybaveného vrcholným 3-válcovým motorem. S 12F + 12R synchronním převodem a pokročilým hydraulickým systémem představuje tento traktor nový standard v oboru. A to není vše! Díky snadno připojitelnému rozšíření (nástavci) na přední část se vaše podnikání dostane na zcela novou úroveň. S Solis S60 získáte dokonalé spojení výkonu a flexibility!

Traktor Solis 75

Cena od 709 000  bez DPH
Představujeme vám Solis S75 - stejně robustní a při tom ekonomičtější jako Solis S 90. Aktuálně čekáme na první kusy.

Traktor Solis 90

Cena od 789 000  bez DPH
Představujeme vám Solis S90 - traktor, který ztělesňuje ultimátní sílu a výkon. S čtyřválcovým motorem Stage V a vysokým kroutícím momentem je tento traktor doslova poháněný inovacemi pro excelentní výsledky v terénu. TOP traktor pro každou situaci.