Zobrazuji všech 7 výsledků

Traktor Solis 16

Cena od 159 900  bez DPH
Představujeme vám traktor Solis 16 - dokonalého pomocníka pro všechny vaše zahrádkářské a mikro zemědělské projekty. Traktory Solis 16, synonymum pro všestrannost a dostatečný výkon, je designován tak, aby vám poskytl absolutní kontrolu nad vaším zeleným rájem.

Traktor Solis 20

Cena od 199 900  bez DPH
Subtilní a kompaktní, tichý a šetrný k životnímu prostředí - takový je SOLIS S 20, na který se můžete spolehnout v každém poli. Tento špičkový kompaktní traktor překonává všechna očekávání, aby poskytl vynikající výkon. Výjimečná nosnost 600 kg je nejlepší ve své třídě traktorů vhodných pro malé farmáře a zemědělce.

Traktor Solis 22

Solis S 22 se stane vaším nejlepším partnerem v každém ročním období a na každém poli. Tento inovativní traktor zvyšuje produktivitu a stane se nezbytným pomocníkem nejen pro vaše koníčky v zemědělství, ale i pro všechny vaše farmářské  a zahradnické potřeby.

Traktor Solis 26 6+2

Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 6+2 - nejlepším a nejprodávanějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlepší kompaktní traktor vybavený hydraulickým řízením, což značně snižuje fyzickou námahu operátora při práci.

Traktor Solis 26 9+9

aktuální cena na dotaz
Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 9+9 - nejlepším a nejspolehlivějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlevnější traktor s převodovkou 9 vpřed a 9 vzad na trhu. Tato varianta je připravena sloužit na věky.

Traktor Solis 26 HST

aktuální cena na dotaz
Vstupte do světa vysoké efektivity s traktorem Solis S 26 HST - nejlepším a nejprodávanějším traktorem pro všechny vaše zahradnické a farmářské aktivity na jakémkoliv terénu. Jedná se o nejlepší kompaktní traktor vybavený hydraulickým řízením, což značně snižuje fyzickou námahu operátora při práci.

Traktor Solis 26-E HST

Cenu připravujeme
Vaše farma nebo ekologické hospodaření se s tímto revolučním elektrickým malotraktorem rázem posune do třetího tisíciletí. Solis S 26-E HST vám dá náskok před konkurencí! Začněte farmařit s důrazem na ekonomii i ekologii provozu zároveň. Horká novinka, očekáváme 2024.