SOLIS řady WTHRDINA VŠEDNÍCH DNŮ

60 - 75 koní

Pohání jej řadový čtyřválcový diesel o objemu 3,7l. Motor Solisu 60 je plněn atmosfericky, motor Solisu 75 je přeplňovaný turbodmychadlem.

Šasi CARRARO

Traktor je vybaven plně synchronizovanou převodovkou CARRARO 12 + 12 s reverzací, třemi stupni redukce (Hi/Mid/Low) a uzávěrkou diferenciálu. Přední náprava CARRARO MFWD je vybavena samosvorným diferenciálem.

Připraven pro práci

Vstřikování a hydraulická čerpadla dodává BOSCH. Vysoký výkon hydraulického čerpadla činí celý systém vhodným pro komerční nasazení. Solis 90 disponuje víceúčelovým selektivním hydraulickým rozvaděčem s vnějšími vývody 4+1.

Bohatá výbava

Traktor je vybaven kabinou s automatickou klimatizací, audiosystémem s bluetooth, závažím vepředu a vzadu a automatickým závěsem. Na přání je možné vybavit stroj například čelním nakladačem, rameny nebo vývodovým čepem.

Robustní, moderní a přitom jednoduché a nenáročné traktory pro soukromý i firemní sektor.

Pokud hledáte robustní a servisně nenáročný traktor v kategorii 60 - 75 HP je traktor Solis WT ten pravý stroj pro vás. Je konstruován a důkladně testován pro vysoké zatížení, např. pro pro tažení těžkých nákladů, práci na poli či na údržbu komunikací. Společným jmenovatelem této řady traktorů je propracovaná ergonomie, mechanická jednoduchost a robustnost.

Fotogalerie Solis WT

Motor

Traktor Solis 60 a 75 je poháněn čtyřválcovým osmiventilovým motorem Sonalika-ITL 4105EL/ELT tovární výroby o objemu 3707ccm. V případě Solisu 60 je motor plněn atmosfericky, v případě Solisu 75 turbodmychadlem. Motor je osazen řadovým čerpadlem a systémem pro zimní start.

Všestranný...

Tyto stroje jsou součástí inovativní řady traktorů, které zaručují zemědělci větší produktivitu, efektivitu a tím kvalitu života. Koncept navržený na základě technologického principu jednoduchosti k dosažení vynikajících provozních vlastností a úspory paliva v provozu.

Komfortní...

V kombinaci s platformovou kabinou s klimatizací jde o mimořádného pracovníka v každém směru, což zajišťuje maximální spolehlivost, všestrannost a vynikající ovladatelnost v jakékoliv půdě, při jakýchkoliv podmínkách, s jakýmkoliv typem přídavného zařízení na poli, v dopravě nebo při průmyslovém nasazení.

Traktor pro život

Traktor nabízí dokonalou kombinaci síly a přesnosti pro moderní farmáře. Je připraven plnit vaše přání, pracovat ve všech typech terénu s veškerým moderním zařízením jako jsou pluhy, balíkovače, obraceče, sekačky, přívěsy, cisterny atd.

TOP