SOLIS 90 CRDIJEDINEČNĚ EFEKTIVNÍ

90 koní

S novým přeplňovaným motorem 4105CTI, který je vybaven vstřikováním common-rail BOSCH dostanete výkonný, a přitom úsporný motor s přebytkem točivého momentu pro každou činnost.

Šasi CARRARO

Traktor je vybaven převodovkou 12 + 12 s reverzací, třemi stupni redukce (Hi/Mid/Low) a uzávěrkou diferenciálu. Přední náhon je připojován elektrohydraulicky a je použit také při brždění.

Připraven pro práci

Zdvih ramen TBZ 3000 kg s podpůrnou pístnicí zajišťuje dostatek síly pro přídavná zařízení. Solis 90 disponuje víceúčelovým selektivním hydraulickým rozvaděčem s vnějšími vývody 4+1.

Komfortní společník

Traktor je vybaven kabinou s automatickou klimatizací a uhlíkovými filtry, audiosystémem a automatickým závěsem. Na přání je možné vybavit stroj například čelním nakladačem, rameny nebo předním vývodovým čepem.

Solis 90 4WD CRDi je nástupcem oblíbené řady Worldtrac 90. Je vyroben na míru evropským zákazníkům a je vybaven řízeným motorem se systémem vstřikování common-rail.

Nový a osobitý a aerodynamický design kapoty s prorektorovými světlomety a komfortní kabina vás upoutá na první pohled. A co víc, nová generace Solis 90 CRDi je vybavena výkonným dieselovým motorem se vstřikováním common-rail – to sebou přináší tišší provoz, méně vibrací a současně nižší spotřebu a vyšší výkon.

Fotogalerie Solis 90 CRDi

Pohonná jednotka

Traktor je vybaven čtyřválcovým motorem o objemu 4,1L, motor je přeplňovaný turbodmychadlem s mezichladičem stlačeného vzduchu. Kromě systému CRDi je také osazen katalytickým systémem pro čištění výfukových plynů, což umožňuje čistší spalování a snížení dopadů na životní prostředí. Motor je tovární výroby a v jeho konstrukci byly zužitkovány mnohaleté poznatky z konstrukce traktorů a při jeho výrobě jsou použity ty nejnovější technologie společnosti Sonalika-Solis.

Dobře odvedená práce

Solis 90 CRDi je nejlepším řešením pro malé a střední zemědělce a neztratí se ani ve velkých farmách, ať už při rostlinné nebo živočišné výrobě. Díky převodovce 12x12 je snadné najít vhodnou rychlost pro každé využití - traktor proto poskytuje obsluze univerzálnost, širší pole využití a s tím spojenou vyšší produktivitu.

Nemusíte se omezovat

Traktor je vybaven platformovou kabinou, audiosystémem a digitální klimatizací s uhlíkovými filtry. Kabina je navržena dle ergonomických standardů obsluhy, takže se stroj řídí snadno za každých podmínek. Volant je nastavitelný ve dvou osách, sedačka dle váhy strojníka.

Traktor pro život

Traktor nabízí dokonalou kombinaci síly a přesnosti pro moderní farmáře. Je připraven plnit vaše přání, pracovat ve všech typech terénu s veškerým moderním zařízením jako jsou pluhy, balíkovače, obraceče, sekačky, přívěsy, cisterny atd.

TOP