Kategorie 22 HP

Tříválec ITL S-TECH je výkonný, ale úsporný a tichý motor s kultivovaným chodem.

Robustní konstrukce

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a převodovka 6+2 zajišťuje dokonalou trakci za všech podmínek.

Připraven pro práci

Dvourychlostní vývodová hřídel, zdvih ramen TBZ 600kg a pohotovostní hmotnost 1070 kg zajišťují použitelnost pro celou řadu aplikací.

Spolehlivý

Robustní konstrukce a mechanicky odolné komponenty zajišťují dlouhodobou mechanickou odolnost traktoru.

Váš spolehlivý pomocník

Kompaktní, tichý a šetrný k životnímu prostředí, SOLIS S 22 je spolehlivým pomocníkem pro každé pole. Tento inovativní traktor přináší lepší produktivitu a je jako stvořen pro vaši hobby farmu, stejně tak jako pro vaše další zemědělské potřeby. Tento kompaktní traktor poskytuje výkon nejvyšší kvality. Velká zdvihací kapacita 600 kg je nejlepším ve své třídě. Poutavý design s projektorovými lampami a pohon 4WD ve standardní výbavě zajišťuje obsluze trakci za všech podmínek.

Fotogalerie Solis 16

Motor

Traktor Solis 22 je poháněn tříválcovým motorem ITL S-TECH o objemu 1130ccm a výkonu 22HP. Motor je osazen řadovým čerpadlem a žhavením pro snadné starty v zimním období.

Příslušenství

Na přání lze traktor objednat čelním nakladačem v několika provedeních. Standardně je traktor vybaven podsvíceným elektronickým přístrojovým panelem včetně palivoměru, kompletním osvětlením, majákem, zadním závěsem, předním závažím a ochranným rámem proti převrácení ROPS.

Malý, ale šikovný

Převodovka stroje je mechanická a má šest rychlostí dopředu a dvě dozadu (6+2 s redukcí HI/Low). Zadní tříbodový závěs je kat. I, má maximální zdvih 600 kg a je možné za něj připojit celou řadu běžných přídavných zařízení. Traktor je vybaven jedním dvojčinným hydraulickým okruhem (např. na sklápění přívěsu).

Jednoduchá obsluha

Jednoduché, intuitivní ovládání znamená, že obsluhovat Solis 16 zvládne každý. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích, takže se můžete bez obav vydat na cestu.

TOP