Největší integrovaný závod na světě

Sonalika International Tractors Ltd. je největší integrovaný traktorový závod sídlící v indickém Hoshiarpuru, s kapacitou výroby 300 000 strojů za rok. Výroba traktoru probíhá od základu v 10 různých výrobních jednotkách 5000 kmenovými pracovníky.

R&D

Sonalika má vlastní vývojové centrum s více než 300 pracovníky. Hlavním cílem je maximalizovat přidanou hodnotu každého produktu pro zákazníka. Zároveň je součástí tohoto oddělení také centrum testování a řízení kvality.

KVALITA VÝROBY

Výroba probíhá na CNC obráběcích strojích. Všechny komponenty jsou pečlivě vyzkoušeny, zda přesně odpovídají specifikaci. Toto zajišťuje kvalitní, odolné komponenty v souladu s politikou „Zero defect“ výroby.

VÝROBA MOTORŮ

Automatizovaná výrobní linka motorů odpovídá evropským standardům. Veškeré parametry jsou kontrolovány v reálném čase a ukládány na server tak, aby výroba probíhala konzistentně a efektivně.

LISOVNA

Lisovna je vybavena moderními stroji od mezinárodních značek. Zde se vyrábí všechny druhy lisovaných komponent – panely karoserie, vnitřní panely, podlaha, sloupky, výztuhy, olejové vany a další.

VÝROBA PŘEVODOVEK

Kromě partnerství s dodavatelem převodovek Carraro produkuje Sonalika převodovky a jejich komponenty pod vlastní střechou. Tyto komponenty jsou pak použity do traktorů vlastních či jiných značek, například Yanmar.

ROBOTICKÁ LAKOVNA

Aby se dosáhla meta jednoho vyrobeného stroje každé dvě minuty, je výrobní závod vybaven robotickou lakovací linkou používající ty nejlepší průmyslové barvy. Barvy jsou skladovány v nádržích o kapacitě 70 000 litrů.

GLOBÁLNÍ ZNAČKA

Společnost vyrábí traktory dle mezinárodních standardů a dodává stroje do více než 100 zemí světa. Traktory jsou prodávány pod značkou Solis a spolehlivě slouží již přes 800 tisícům farmářů po celém světě.

TOP