Kategorie 50 HP

Traktor pohání tříválcový atmosféricky plněný motor tovární výroby 3102EL o výkonu 48 koňských sil. Řadové čerpadlo a další komponenty vstřikovacího systému vyrábí BOSCH.

Robustní konstrukce

Traktor je vybaven mechanickou převodovkou s osmi rychlostmi dopředu a dvěma dozadu. Solis 50 je možno objednat ve variantách jak 2WD tak 4WD.

Připraven pro práci

Zdvih ramen TBZ je 1600 kg. Traktor je vybaven zadní VH o rychlosti 540 ot./min, kompresorem, jednohadicovým systémem brzd, funkcí Lift-O-Matic™, brzdami v olejové lázni a otočným závěsem.

Vybavený

Zcela nový je podsvícený elektronický přístrojový panel s displejem. Traktor je vybaven čidlem zanesení vzduchového filtru a čidly proti nechtěnému startu se zařazenou rychlostí.

Solis 50 nyní ve zcela novém designu!

Traktor Solis 50 je univerzální společník pro práci na farmě nebo pro obecní údržbu. Nezalekne se ani práce v lese nebo v sadu. Ať už je nasazen kdekoliv, bude vždy výkonným, produktivním a spolehlivým partnerem. Traktor pohání tříválcový motor o výkonu 48 koní a je vybaven mechanickou synchronizovanou převodovkou 8+2. Standardem jsou pak brzdy v olejové lázni, hydraulické řízení a vzduchové brzdy přívěsu. Dostupná je varianta CABRIO nebo varianta s kabinou s topením.

Fotogalerie Solis 50

Motor

Traktor Solis 50 je poháněn tříválcovým motorem Sonalika-ITL 3102EL o objemu 2893ccm, výkonu 48 HP a točivém momentu 190Nm. Motor je atmosféricky plněný, je osazen řadovým čerpadlem a systémem pro zimní start.

Možnosti výbavy

Traktor Solis 50 si můžete vybavit podle přání, je možné namontovat čelní nakladač, přední tříbodový závěs, přední vývodovou hřídel, kabinu s klimatizací a mnoho dalšího. Stroj je však vybaven bohatě již v základu - hydraulické řízení, kompresor se vzduchojemem a vzduchové brzdy přívěsu.

Odolná konstrukce

Atmosférický šestiventilový motor s řadovým čerpadlem zajišťuje spolehlivost a nízké náklady na servis a provoz. Jeho konstrukci vlastně dobře znáte, a proto vám bude sloužit dlouhá léta. Robustní šasi ho řadí mezi nejtěžší traktor ve své třídě, a proto není trakce problém ať už jste kdekoliv.

Jednoduchá obsluha

V nové generaci byla vylepšena ergonomie a s novou synchronizovanou převodovkou je řídit Solis 50 hračka. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích.

TOP