MODEL 2018NOVÝ SOLIS 26Vládce osady

Výkon 26 HP

Silný tříválec Mitsubishi v útrobách traktoru Solis 26 mu propůjčuje vynikající výkonovou charakteristiku

Robustní konstrukce

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a převodovka 6+2 zajišťuje dokonalou trakci za všech podmínek.

Jako velký traktor

Solis 26 je vybaven hydraulickým řízením, brzdami v olejové lázni a vývodovým hřídelem 540/1000. Je jako velký traktor, jen v malém.

Přizpůsobivý

Solis 26 se umí přízpůsobit každé situaci - v nabídce je se 3 druhy pneumatik, čelním nakladačem, tříbodovým závěsem a množstvím příslušenství.

Nová generace traktoru SOLIS 26 již dostupná na českém trhu!

Solis 26 je vhodný stroj pro obecní údržbu (s radlicí a sypačem na údržbu chodníků, na údržbu zeleně či jako obslužný traktor) nebo pro soukromníky na práci kolem statku, do sadů a vinic. Traktor je schválen k provozu na pozemních komunikacích, včetně možnosti tažení nebržděného přívěsu.

FOTOGALERIE SOLIS 26

Vedoucí v Evropě

Nový Solis 26 navazuje na úspěchy svého předchůdce, který se stal jedním nejprodávanějších kompaktních traktorů v Evropě. Nové projektorové světlomety zajišťují vyšší svítivost ve tmě a vylepšena byla také ergonomie obsluhy .

Žádná lehká váha

S hmotností 1050 kg v základní konfiguraci patří traktor Solis 26 k nejtěžším ve své kategorii. Odolné šasi a pohon 4WD zajišťuje výbornou trakci v těch nejtěžších podmínkách. S kompaktními rozměry a malým poloměrem otáčení se lehce řídí i ve stísněných prostorách.

Motor

Traktor Solis 26 je poháněn tříválcovým motorem Mitsubishi MVS3L2 o objemu 1318ccm a výkonu 26 HP. Motor je osazen řadovým čerpadlem a žhavením do každého válce zvlášť pro snadné starty v zimním období.

Příslušenství a rozšiřitelnost

Ať už traktor používáte na poli, v lese, kolem chalupy nebo jen tak pro radost, Solis 26 se vám přizpůsobí. Dle nasazení můžete vybírat ze zemědělských, travních nebo průmyslových pneumatik. Traktor lze na přání vybavit čelním nakladačem, kabinou s topením nebo čelním tříbodovým závěsem a vývodovou hřídelí. V nabídce je také široká paleta příslušenství – sekačky, rotavátory, mulčovače a mnoho dalšího.

Jednoduchá obsluha

Jednoduché, intuitivní ovládání znamená, že obsluhovat Solis 26 zvládne každý. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích, takže se můžete bez obav vydat na cestu.

TOP