NOVÝ SOLIS 20Malý s duší velkého

Výkon 20 HP

Tříválec Mitsubishi MVL-3E o objemu 952ccm je výkonný, ale úsporný a tichý motor s kultivovaným chodem.

Robustní konstrukce

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a převodovka 6+2 zajišťuje dokonalou trakci za všech podmínek.

Připraven pro práci

Dvourychlostní vývodová hřídel, zdvih ramen TBZ 500kg a pohotovostní hmotnost 850kg zajišťují použitelnost pro celou řadu aplikací.

Spolehlivý

Robustní konstrukce a mechanicky odolné komponenty zajišťují dlouhodobou mechanickou odolnost traktoru.

Druhá generace traktoru Solis 20 ve zcela novém designu již k objednání!

Solis 20 je mikrotraktor vhodný pro použití okolo domu, statku, v sadu, vinici nebo pro obecní údržbu chodníků a sekání trávy. Pohání ho úsporný naftový tříválec Mitsubishi MVL-3E o výkonu 18 koňských sil. Tento motor se úspěšně používá také v celé řadě pracovních a stavebních strojů. Solis 20 je standardně vybaven pohonem všech čtyř kol s uzávěrkou, což v kombinaci s malým poloměrem otáčení a kompaktními rozměry zajišťuje skvělou manévrovatelnost traktoru ve stísněných prostorách.

Fotogalerie Solis 20

Motor

Traktor Solis 20 je poháněn tříválcovým motorem Mitsubishi MVL3E o objemu 952ccm a výkonu 20 HP. Motor je osazen řadovým čerpadlem a žhavením do každého válce zvlášť pro snadné starty v zimním období.

Příslušenství

Standardně je traktor vybaven podsvíceným elektronickým přístrojovým panelem včetně palivoměru, kompletním osvětlením, majákem, zadním závěsem, předním závažím a ochranným rámem proti převrácení ROPS. Na přání lze traktor objednat s kabinou s topením, čelním nakladačem nebo travními či průmyslovými pneumatikami.

Malý, ale šikovný

Převodovka stroje je mechanická a má šest rychlostí dopředu a dvě dozadu (6+2 s redukcí HI/Low). Zadní tříbodový závěs je kat. I, má maximální zdvih 500 kg a je možné za něj připojit celou řadu běžných přídavných zařízení. Traktor je vybaven jedním dvojčinným hydraulickým okruhem (např. na sklápění přívěsu).

Jednoduchá obsluha

Jednoduché, intuitivní ovládání znamená, že obsluhovat Solis 20 zvládne každý. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích, takže se můžete bez obav vydat na cestu.

TOP