SOLIS 16

Kategorie 16 HP

Tříválec ITL S-TECH je výkonný, ale úsporný a tichý motor s kultivovaným chodem.

Robustní konstrukce

Šasi odvozené od malotraktorů Yanmar, náhon na všechna čtyři kola a převodovka 6+2 zajišťuje dokonalou trakci za všech podmínek.

Připraven pro práci

Dvourychlostní vývodová hřídel, zdvih ramen TBZ 500kg a pohotovostní hmotnost 850kg zajišťují použitelnost pro celou řadu aplikací.

Spolehlivý

Robustní konstrukce a mechanicky odolné komponenty zajišťují dlouhodobou mechanickou odolnost traktoru.

Malý traktor s duší velkého

Solis S16 je komplexním řešením pro všechny vaše potřeby na při práci na zahradě. Tento traktor je vybaven výkonným motorem, který poskytuje vysoký výkon při jakémkoliv použití okolo domu. Kromě toho může S16 pracovat v jakémkoli terénu díky pohonu všech kol s uzávěrkou. Jsme si jisti, že s S16 můžete své úsilí v oblasti hobby farmaření posunout na zcela novou úroveň.

Fotogalerie Solis 16

Motor

Traktor Solis 16 je poháněn tříválcovým motorem ITL S-TECH o objemu 979ccm a výkonu 16 HP. Motor je osazen řadovým čerpadlem a žhavením zvlášť pro snadné starty v zimním období.

Příslušenství

Na přání lze traktor objednat čelním nakladačem v několika provedeních. Standardně je traktor vybaven podsvíceným elektronickým přístrojovým panelem včetně palivoměru, kompletním osvětlením, majákem, zadním závěsem, předním závažím a ochranným rámem proti převrácení ROPS.

Malý, ale šikovný

Převodovka stroje je mechanická a má šest rychlostí dopředu a dvě dozadu (6+2 s redukcí HI/Low). Zadní tříbodový závěs je kat. I, má maximální zdvih 500 kg a je možné za něj připojit celou řadu běžných přídavných zařízení. Traktor je vybaven jedním dvojčinným hydraulickým okruhem (např. na sklápění přívěsu).

Jednoduchá obsluha

Jednoduché, intuitivní ovládání znamená, že obsluhovat Solis 16 zvládne každý. Traktor je homologován pro provoz na pozemních komunikacích, takže se můžete bez obav vydat na cestu.

TOP